fbpx

Tag Archives: Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi është shëndosh e mirë

Lajmi se ka ndërruar jetë moderatori i emisionit Rubikon të KTV-së është përhapur shumë shpejt dhe ka bërë që shumë njerëz të shqetësohen për jetën e gazetarit, transmeton infoGlobi. Brenda pak minutave shumë statuse në rrjetet sociale si Facebook dhe Twitter ishin :”R.I.P Adriatik Kelmendi”, “Lajmi i fundit, ndërron jetë …

Lexo më shumë