Tag Archives: Adria Airways

Kompania Adria Airways pezullon fluturimet, i mungojnë fondet

Adria Airways

Kompania Adria Airways me qendër në Slloveni, pezulloi fluturimet për shkak të mungesës së fondeve. Kompania ndaloi fluturimet e saj për të martën dhe të mërkurën, duke thënë se do të realizojë vetëm një fluturim në “qendrën më të rëndësishme” të Frankfurtit në Gjermani. Mediat sllovene raportojnë se mijëra njerëz …

Lexo më shumë