fbpx

Tag Archives: Abdixhiku

Abdixhiku: Kosova peng i një njeriu

lumir abdixhiku_infoglobi

Pak minuta pas ndërprerjes së seancës së Kuvendit të Kosovës ku pritej ratifikimi i Marrëveshjes për demarkacionin e kufirit me Malin e Zi, përmes rrjeteve sociale është prononcuar Lumir Abdixhiku i LDK-së. Postimi i plotë i Abdixhikut: Një vend i tanë vazhdon të mbetet peng i inateve të një njeriu …

Lexo më shumë

Abdixhiku komenton zbrapsjen e liderëve për Specialen

lideret

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, është prononcuar lidhur me zbrapsjen e Presidentit, Kryeministrit dhe Kryeparlamentarit të Kosovës nga përpjekjet për shfuqizimin e Gjykatës Speciale. InfoGLOBI ju sjell të plotë postimi i Abdixhikut në Facebook: Tash, – Orkestruan peticione, organizata e deputetë; – E nisën shfuqizimin në mesnatë; …

Lexo më shumë