Tag Archives: AAK

Haradinaj: AAK i bashkohet LDK-së e VV-së për shpërbërje të Kuvendit

haradinaj homazhe te roki

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, në orët e hershme të ditës së sotme, ka deklaruar se si subjekt politik ende nuk kanë marr ftesë nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi për konsultime, teksa shprehu gatishmërinë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës që t’i bashkohet LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje për shpërbërje …

Lexo më shumë