Ballina / KOSOVA / Sulmohen fizikisht një femër dhe një mashkull në Gërmi
germia

Sulmohen fizikisht një femër dhe një mashkull në Gërmi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Parkun e Gërmisë, i cili për shkaqe të panjohura kishte sulmuar fizikisht një femër dhe një mashkull, dhe të njëjtit si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime trupore.

Njëri prej tyre ka pranuar tretman mjekësor, njofton Klan Kosova.

Gjatë kontrollit. te i dyshuari janë gjetur dhe konfiskuar dy armë zjarri një pistoletë me 4 fishek, një armë zjarri në formë të laps –kimikut dhe një thikë.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

@Fluidi

Provo po ashtu

RTK

Sindikata e RTK-së kërkon nga deputetët të angazhohen për një Bord të pavarur

Pas dështimit të dytë për ta zgjedhur drejtorin e RTK-së, ka reaguar Sindikata e Pavarur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.