Ballina / Fashion/Beauty / Stilet më të mira të flokëve të shkurta për 2016

Stilet më të mira të flokëve të shkurta për 2016

Flokët e shkurta janë model ii dëshiruar i tashëm, e yje si Kloi Kardashian dhe Xhenifer Lorens duke shkurtuar flokët, femrat me flokë të gjatakanë filluar ta përcjellin këtë trend. Më poshtë mund të shikoni disa trende për vitin 2016 qe ju vërtetojnë se flokët e shkurta nuk duken gjithmonë të njejta.

Xhenifer Lorens

Aktorja zakonisht e sundon qilimin e kuq, mirëpo së fundmi janë flokët e shkurta ato që i japin famën. Ky variant i saj është shumë i lezetshëm dhe mund ta kopjoni këtë stil duke lënë flokët të thahen në ajër.

 Xhenifer- Lorens

Gigi Hadid

Gigi Hadid debutoi këtë vit në American Music Awards me një paruke që e bënte shumë seksi. Nëse dëshironi të kopjoni këtë stil, ju duhet të hekurosni fijet si gjilpërë poshtë.

 Gigi-Hadid

Kler Bouen

Aktorja e Nashville ka shkrutuar flokët në Nëntor për shkak se kishte dëgjuar tregimin e një vajzeje të sëmurë e cila besonte se nuk mund të bëhet princeshë pa flokë të gjata. Bouen përdori rrjetet sociale për të ndarë përzgjedhjen e saj me fansat si dhuroi fijet e flokëve për të dërguar mesazh.

Kler-Bouen

Kloi Kardashian

Kloi njihet për eksperimentimin me stilet e saj dhe së fundmi ka shkurtuar flokët, gjë që nuk ia humb shkëlqimin.

Kloi- Kardashian

Xhenifer Hadson

Jeni lodhur me kaçurrelat e pakontrollueshme? Xhenifer Hadson ka bërë një stilt ë viteve 80 që i bën fijet kaçurrela të duken ultra të lezetshme.

wert

Xhena Devan Tatum

Xhena na ka treguar se nuk i bëhet vonë për të shkurtuar flokët, dhe shkrutimi i fundit ka treguar se ky stil i përshtatet shumë.

Xhena Devan Tatum

Xhesika Alba

Ka disa mënyra si të mbani flokë të shkrutëra deri në supe, dhe Xhesika ju tregon më së miri si duhe tta bëni një gjë të tillë.

Xhesika-Alba

Kajli Xhener

Redifinimi i prerjes dhe ngjyrës, Kajli është bërë symbol i “stilit definues”.

Kajli- Xhener

Lusi Hejll

Kjo aktore ka eksperimentuar edhe më parë me flokë të shkurta mirëpo ky variant i fundit është më i pëlqyeshmi nga fansat.

Lusi Hejll

Provo po ashtu

Dëshironi t’i largoni rrathët e zinj poshtë syve ?

Ndoshta ajo që nuk e keni konsideruar asnjëherë është se sodën e bukës mund ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.