Stalone kurrë nuk plaket: Vjen edhe ‘Rambo 5’ (VIDEO)

John Rambo legjendar kthehet në ekranin e madh – në fund të shtatorit, premiera do ta ketë “Rambo: Gjaku i fundit” (Rambi: Last Blood), vazhdimi i pestë i sagës së aksionit dhe i fundit për yllin Silvester Stallone.

Tani ka dalë në treg traileri i parë.

Ngjarja e filmit zhvillohet në SHBA dhe Meksikë, dhe Rambo jeton në një fermë në Arizona dhe vuan nga PTSD-ja.

“Rambo duhet të përballet me të kaluarën dhe të zbulojë aftësitë e tij të jashtëzakonshme të luftimit, në mënyrë që të marrë hak për misionin e tij të fundit. Ai shënon kapitullin e fundit të sagës legjendare”, thuhet në përshkrimin e filmit.

Stalone është 73 vjeç dhe pranon se i është dashur të zvogëlojë numrin e skenave të aksionit për shkak të moshës së tij.

“Zemra ime është e gatshme, por trupi im më thotë – rri në shtëpi. Ashtu si ata luftëtarë të cilët i shkelin në ndeshjen e fundit. Lëriani atë dikujt tjetër ”, tha aktori për “Variety”.

Me 10.5 milion ndjekësit e tij, ai së fundmi ndau një montazh fotografik të filmit të ri për Rambon.

“Dita e fundit në montim … Aktorët mund të jenë duke marrë gjithë lavdinë, por qindra punëtorë të përkushtuar në prapaskenë janë të nevojshëm për ta bërë filmin e suksesshëm! Faleminderit të gjithëve ”, ka shkruar ai në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!