fbpx

SPORT

Higuain ndoshta në Chelsea

Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho duket se nuk është i kënaqur më sulmuesit që i ka në skuadër. Mediat britanike shkruajnë se tekniku portugez është duke e kërkuar edhe një sulmues, dhe duket se nuk është i kënaqur vetëm me blerjen e Radamel Falcaos. Siç raportojnë mediat në ishull, Chelsea …

Lexo më shumë

Biletat për lojë Shqipëri – Portugali deri 10 mijë lekë

Ka filluar shitja online e biletave për ndeshjen shumë të pritur Shqipëri-Portugali, që do të mbahet stadiumin “Elbasan Arena” më 7 shtator. Çmimet e biletave janë si në vijim: Tribunat C2, G2               = 1.000 lekë Tribunat C1, C3, G1         = 1.500 lekë Tribunat D, F                   = 2.000 lekë Tribuna E                       …

Lexo më shumë