fbpx

SPORT

Zyrtare: Këto janë formacionet për ndeshjen Shqipëri – Serbi

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Serbi. Ashtu siç pritej, Gianni de Biasi ia ka besuar sulmin shkodranit Bekim Balaj. Shqipëria do të zbresë në fushë me këtë formacion: Berisha, Lila, Hysaj, Xhimshiti, Agolli, Lenjani, Cana, Basha, Memushaj, Xhaka, Balaj. Serbia do të luajë me: Stojkovic, Tomovic, Ivanovic, Kolarov, S.Mitrovic, …

Lexo më shumë

Plisat: Nuk përkrahim dhunën

Me pretendimin se mediat dhe rrjetet sociale kanë dhënë deklarata të pavërteta në emër të tyre, grupi i tifozëve prishtinas, “Plisat”, nuk pranon të flasë përpara kamerave, por ata thonë se mesazhet e dhunës të vëna në gojë të tyre janë të pavërteta. Jemi europianë dhe do të sillemi si …

Lexo më shumë