SPORT

Mourinho blen lojtar në Serie A (Foto)

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho ka shfaqur interesim për qendërmbrojtësit të Lazios, Stefan de Vrij E përditshmja italiane “Il Messaggero” ka zbuluar se Manchester United është favorit për transferimin e qendërmbrojtësit të Lazios, Stefan de Vrij. Raportohet se Jose Mourinho mund të paguajë 35 milionë euro për blerjen e …

Lexo më shumë

Shtyhet shitja e Milanit

Zyrtarisht është konfirmuar se shitja e klubit milanez nuk do të bëhet këtë muaj siç ishte raportuar më parë. Në një deklaratë të përbashkët të Fininvest kompani që i përket Silvio Berlusconit dhe investitorëve kinezë Sino-Europe Sport (SES), kanë konfirmuar datën e re e shitjes, e cila do të jetë …

Lexo më shumë