SPORT

Fabregas refuzon një mega-ofertë

Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas ka refuzuar mega-ofertën nga Kina. Mediat angleze shkruajnë se spanjolli ka refuzuar super-ofertën nga Kina për shkak se lojtari dëshiron akoma të luajë në nivel të larta. Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Arsenalit, ka marrë një ofertë në vlerë 31 milionë euro nga Kina, por Fabregas …

Lexo më shumë

Kosova sot përballet me Austrinë

Kosova do të jetë nikoqire e Austrisë, në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Kampionatin Evropian të Pingpongut “2017 ITTF European Table Tennis Championships”. Pas ndeshjes së parë të zhvilluar në Vjenë të Austrisë, Kosova te martën do të jetë nikoqire e Austrisë në Prishtinë. Kosova, Austria dhe Uellsi janë në …

Lexo më shumë