SPORT

Oferta e Barçës për Verratin …

Marco Verratti mbetet objektivi i parë i Barcelonës për sezonin e ardhshëm. Barcelona ka nisur sulmin për të sjellë në Camp Nou, mesfushorin e Paris Saint-Germain, Marco Verrati. Sipas gazetës katalanase Sport, Barça do t’i ofrojë PSG-së plot 80 milionë euro në mënyrë që t’i bind drejtuesit e klubit francez …

Lexo më shumë

Luis Enrique njofton largimin

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka deklaruar se ky është sezoni i fundit i tij në krye të katalanasve. Menjëherë pas fitores tenistike, 6-1 ndaj Sporting Gijon, gazetarët pyetën Enriquen, nëse dop të rinovonte kontratën që i përfundon në muajin qershor dhe trajneri u përgjigj: “Nuk do të rinovoj”. Zërat …

Lexo më shumë