SPORT

Hazard ia mbyll derën Real Madridit

Eden Hazard dhe Chelsea janë të vendosur për t`i dhënë fund të gjitha spekulimet lidhur me të ardhmen e yllit belg. Reprezentuesi i Belgjikës është i lidhur me transferimin tek Real Madridi, e cila është e gatshme t’ia ofrojë Chelseat 70 milionë euro. Por, siç shkruajnë mediat britanike, Hazard është …

Lexo më shumë

Chelsea nuk po ndalet

Blutë e Londrës kanë arritur të fitojnë sërish, në transfertën ndaj West Ham, me rezultatin 1-2. Eden Hazard në pjesën e parë dhe braziliani Diego Costa në të 50-ën, shënuan për londinezën, para se vendasit të shënonin golin e nderit në minutat shtesë të takimit. Me këtë fitore, ekipi i …

Lexo më shumë

Dridhet PSG-ja para Barcelonës

Angel di Maria dhe Adrien Rabiot janë në dyshim për ndeshjen kundër Barcelonës në Camp Nou Nuk asnjë dyshim se Paris Saint-Germaini është favorit për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pas fitores 4:0 në ndeshjen e parë. Por, Barcelona është e frikshme për çdo kundërshtar në Camp …

Lexo më shumë