SPORT

Blerja e Neymar do të prishë futbollin

Presidenti i Lyon, Jean-Michel Aulas, deklaroi se PSG e bleu brazilianin Neymar vetëm falë parave të shtetit të Katarit. Në një intervistë për “France Football”, Aulas kërkoi që të ketë një rregullore të qartë për transferimet dhe theksoi që “fair play” financiar nuk po respektohet. “Përballë investitorëve si Katari nuk …

Lexo më shumë