Ballina / KOSOVA / Sot ditë zie në Suharekë, u varrosen pesë anëtarët e familjes Sadikaj
suhareke

Sot ditë zie në Suharekë, u varrosen pesë anëtarët e familjes Sadikaj

Në Sopijë të Suharekës janë varrosur pesë anëtarë të familjes Sadikaj, që humbën jetën në një aksident para dy ditëve në magjistralen Suharekë – Duhël.

Ata u varrosën sot në praninë e mijëra personave qe ia dhanë lamtumirën e fundit.

Në aksident humbën jetën një çift me dy fëmijë dhe nëna e bashkëshortit. Familja kishte ardhur për pushime nga Zvicra.

Aksidenti, sipas policisë, kishte ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë nga vozitësi i veturës.

Sot në Suharekë është ditë zie, të cilën e shpalli kryetari i komunës.

@Fluidi

Provo po ashtu

pavarësia, kosova, 17 shkurt

Kosova shënon 11-vjetorin e pavarësisë

Në 11-vjetorin e pavarësisë, Kosova po zhvillohet gradualisht me gjithë sfidat që i paraqiten përpara, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.