Ballina / KOSOVA / Sot ditë zie në Suharekë, u varrosen pesë anëtarët e familjes Sadikaj
suhareke

Sot ditë zie në Suharekë, u varrosen pesë anëtarët e familjes Sadikaj

Në Sopijë të Suharekës janë varrosur pesë anëtarë të familjes Sadikaj, që humbën jetën në një aksident para dy ditëve në magjistralen Suharekë – Duhël.

Ata u varrosën sot në praninë e mijëra personave qe ia dhanë lamtumirën e fundit.

Në aksident humbën jetën një çift me dy fëmijë dhe nëna e bashkëshortit. Familja kishte ardhur për pushime nga Zvicra.

Aksidenti, sipas policisë, kishte ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë nga vozitësi i veturës.

Sot në Suharekë është ditë zie, të cilën e shpalli kryetari i komunës.

@Fluidi

Provo po ashtu

isa mustafa

Ambasadorët i këkojnë Mustafës rol më aktiv në dialog me Serbinë

Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, ka pritur sot në shtëpinë e tij ambasadorin e Francës …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.