Ballina / KOSOVA / Skënderaj: Vdes 15 vjeçarja, goditet nga një veturë
aksident

Skënderaj: Vdes 15 vjeçarja, goditet nga një veturë

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në fshatin Tërrnavc të Skënderajt.

Sipas Policisë nga ky aksident ka mbetur e vdekur një vajzë 15 vjeçare ndërsa një tjetër ka marrë lëndime të lehta.

“Sot rreth orës 10:45 në fshatin Tërrnavc një veturë më targa civile ka goditur këmbësoren, e gjinisë femërore, e moshës 15 vjeçare. E njëjta ka ndërruar jetë”, ka thënë Fixhirije Pllana nga Policia e Mitrovicës.

Sipas saj deri më tani nuk ka detaje për të dyshuarin apo se si ka ardhur deri te ky aksident pasi që sipas saj policia është duke hetuar rastin.

@Fluidi

Provo po ashtu

haradinaj , kfori

Haradinaj: Jemi krenar për atë çfarë keni arrit  si KFOR

KFOR ka organizuar ushtrimin “Shpata e Argjendtë”, në bashkëpunim me Ekipin Këshillëdhënës dhe Ndërlidhës të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.