fbpx

Si ia uroj ditëlindjen i dashuri Miley Cyrusit (Foto)

Për ditëlindjen e Miley Cyrusit i dashuri i saj Liam Hemsëorth ka gjetur celësin për zemrën e saj duke përfshirë kështu një unazë me ngjyra ylberi dhe shum dhurata tjera të vlefshme të cilat nuk janë bërë të ditura akoma për publikun.

Hemsworth shpërndau një foto të Mileyt në instagram ku shihet duke mbajtur dhuratën shum kreative të dashuritë të saj në instagram ai shkroi ” Urime ditëlindja për engjullin timë të vogël favorit”

 

Best bday surprise ever from my loviessssss ??? coming home to soooo much L.O.V.E!!!!!!! Wow !

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Trajneria e The Voice e cila mbushi 24 vjeç, ishte një fanse e flakt e dhuratës së saj për atë dhuratë ajo shkroj në instagram duke thënë ” Shikojeni atë ylber se si shkëlqen! Ti gjithmonë di se si të bësh kta gishtërinjë të vogël të shëndrisin”

Surpriza më e mirë e jetës time ajo shkroj në twitter.

Best bday evaaaaaa!!!!!!! Thank you my loooooove ❤️????

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Happiest birthday to my favorite little angel!

A photo posted by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.