vipat shqiptar sot

Si dukeshin Adelina Ismaili, Adelina Thaçi, Shkurte Fejza, Edona e Cima

Që nga fillimet e karrierës së tyre e deri më sot shumë yje të njohura kanë ndyrshuar shumë në pamjen e tyre.

Së fundmi është publikuar një fotografi shumë e rrallë e cila duket se është realizuar shumë vite më parë në një prapaskenë të një koncerti në Gostivar.

Në këtë fotografi shihen së bashku disa nga emrat më të njohur të estradës shqiptare si Adelina Ismjali, Adelina Thaçi, Leonora Poloska, Shkurte Fejza, Violetë Kukaj-Retkoceri, Violeta Kajtazi, Edona Llalloshi si dhe humoristi i njohur Rasim Thaçi-Cima.

Përmes kësaj fotografie mund të shihni se sa shumë kanë ndryshuar artistët.

Për dallim nga këngëtaret tjera, Leonora Poloska dhe Adelina Thaçi ka kohë që nuk janë aktive në skenën muzikore.

foto vipat shqiptare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!