Ballina / SHOWBIZ / Si dukej dikur Rita Ora

Si dukej dikur Rita Ora

Rita Ora, e cila mund të shihet rrallë pa grim e flokë të ngjyrosura, shpaloi anën e saj tjetër, deri më tash të panjohur për publikun.

Pamja që po e shihni u qarkullua nga vetë Rita në rrjetet sociale. Ajo shpalon këngëtaren shqiptare me origjinë nga Kosova në moshë të re, atëherë kur ajo mbase ëndërronte skenat botërore muzikore, të cilat tani janë pjesë e pandashme e jetës së saj të përditshme .

Padyshim, ajo që vërehej tek Rita në të kaluarën dhe Rita Ora, të cilën e njohim sot, është buzëqeshja e saj e mekur dhe shikimi i një personi modest e të sinqertë.
./infoglobi

Provo po ashtu

gili këngëtare e famshme në Kosovë

Këngëtarja Gili sjell Super Hit !

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Gili pas suksesit që arriti me baladën “Fustani” tani …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.