Ballina / KRYESORE / Shqipëri, shënohet viktima e parë nga përmbytjet
lajmi, infoglobi

Shqipëri, shënohet viktima e parë nga përmbytjet

Situata e përmbytjeve ka sjellë edhe humbjen e parë të jetës.

Një ambulancë është përmbysur në Laç, ndërsa ka humbur jetën personi që shoqëronte të sëmurin.

Ambulanca ka dalë nga rruga si pasojë e lagështirës, ndërsa ishte duke udhëtuar nga Burreli drejt Tiranës.

Personi që ka humbur jetën shoqëronte nënën drejt spitalit. Mësohet se viktima është Afrim Dami, 50 vjeçar.

 

Provo po ashtu

Vucic, Pompeo, serbia, kosova, shba

Beogradi dhe Prishtina nuk do ta kenë një vjeshtë të lehtë

Vuçiq: Serbia është shumë e vogël që t’i bind Shtetet e Bashkuara të Amerikës të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.