SHOWBIZ

Anita Haradinaj me çantë mijëra euro

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj, bashkë me Ramushin po qëndron në SHBA. Ata bashkërisht kanë marrë pjesë në kremten e organizuar nga Ambasada e Kosovës për 10-vjetorin e Pavarësisë së vendit tonë, transmeton Koha.net. Për pavarësi është ngritur një dolli edhe me zyrtarë të lartë amerikanë, ndërsa ajo …

Lexo më shumë

Trump përleshet me Jay-Z

Donald Trump, President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, është përplasur me reperin Jay-Z pasi ky i fundit e quajti një “virus të madh” dhe e sulmoi për trajtimin e minoriteteve. Në një postim në Twitter, Trump tha se “niveli i papunësisë te njerëzit me ngjyrë është raportuar të jetë më i ulëti në …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!