Ballina / SHOWBIZ (page 36)

SHOWBIZ

Letra më e bukur e dashurisë!!

Si letra më e bukur e dashurisë e gjithë kohërave është zgjedhur një urim i përzemërt për ditëlindje nga Johnny Cash për bashkëshorten e tij, June. Shkruar në 1994-ën, mesazhi përçohet qartë nga këngëtari debutues në filmin ‘Man in Black’ duke përcjellë shprehjet, ‘ti je objekti i dëshirës sime, arsyeja …

Lexo më shumë

50 vite me minifund!

minifundet

Janë bërë 50 vite që kur stilistja britanike, Mary Quant popullarizoi  minifundet në vitin 1964. Që atëherë minifundet kanë marrë hov në kombinimet e veshjeve të përditshme, elegante dhe glamuroze. Më poshtë infoGlobi ju sjell disa foto të minifundeve të veshur nga top yjet botërore.  /infoglobi/

Lexo më shumë