SHOWBIZ

Një vajzë i shtohet Kardashianëve

Çifti Blac Chyna dhe Rob Kardashian kanë postuar foton e parë të vajzës së tyre të posalindur. Dream Renee Kardashian është vogëlushja e sapolindur që i është shtuar familjes së famshme Kardashian. Vajza e çiftit lindi në spitalin Cedars-Sinai të enjten, ku Blac, 28 vjeç kishte programuar lindjen çezariane. Ata …

Lexo më shumë

Kim rrit sigurinë e jetesës

Nëse ka ndonjë gjë që Kim Kardashian ka mësuar gjatë dekadës së kaluar është të jetë në qendër të vëmendjes, kjo është se si për të bërë një hyrje për të marrë vëmendjen e të gjithë. Por për darkën e ditlindjes së 21-të tek motra e saj Kendall Jenner në …

Lexo më shumë

Trump trondit Hollywoodin

Fitorja e Trumpit është një trishtim i madh për ‘bandën’ e Hollivudit të cilët e kanë mbështetur vazhdimisht kandidatën Hillary Clinton. Lady Gaga organizoi një protestë kundër Trump, jashtë Trump Tower, duke drejtuar një ambulancë me shenjën “Love Trumps Hate”. Në mesnatë, teksa nisën të jepeshin dhe rezultatet Gaga shkruan …

Lexo më shumë

Irina Shayk drejt martesës?!

Ndërkohë që Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë një ndër çiftet më simpatike të Hollywood, ata preferojnë ta mbajnë sa më sekrete lidhjen e tyre, duke dalë shumë rrallë në publik së bashku. Megjithatë sipas një burimi, çifti i famshëm po mendojnë ta çojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër …

Lexo më shumë