SHOWBIZ

Dua Lipa, këngë me Sean Paul

Këngëtarja e njohur ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku lajmëron bashkëpunimin me këngëtarin Sean Paul. Kënga do të dalë për të gjithë fansat e të dy artisteve të premten ndërsa mban titullin “No Lie”. “Kam bërë një këngë me Sean Paul, e cila publikohet ditën …

Lexo më shumë

Dhunohet në Paris modelja indiane

Aktorja dhe modelja e njohur indiane Mallika Sherawat është përfshirë në një ngjarje të tmerrshme së fundmi në Paris, në një ndërtesë ngjitur me hotelin ku u grabit ditë më parë Kim Kardashian.   “Daily Mail” shkruan se Mallika ishte në apartamentin e saj në Paris kur tre persona të …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!