SHOWBIZ

Rita Ora mahnit edhe me pallto

Këngëtarja me origjinë shqiptare vlerësohet nga mediat ndërkombëtare jo thjesht për zërin e saj të mahnitshëm, por edhe për stilin origjinal të veshjes duke dalë gjithmonë e më surprizuese. Gjatë turit të saj të promovimit America’s Next Top Model, ajo ka mahnitur të pranishmit teksa është shfaqur e veshur me …

Lexo më shumë

Rita, seksi me të brendshme (Foto)

Rita Ora u shfaq me të brendshme në videon e realizuar për kalendarin e “Love Magazine”, por ende pa u mbyllur diskutimi për këtë paraqitje, 26-vjeçarja shfaqet shumë joshëse në fushatën e “Tezenis”. Ajo është imazh i kompanisë italiane dhe duke parë fotot, nuk është e vështirë të kuptohet pse …

Lexo më shumë

Kjo ndarje po trondit Hollywood-in!

A janë George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal drejt divorcit?! Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi përflitet se Amal dhe George jetojnë të ndarë nga njëri-tjetri dhe se mes tyre ka zënka të vazhdueshme. “Lajmërimi i divorcit të Amal dhe George. Ndarja prej 300 milionë dollarësh …

Lexo më shumë

Londër: Gigi Hadid, modelja e vitit

gigi_hadid

Modelja amerikane, Gigi Hadid është shpallur modelja më e mirë e vitit, ndërsa stilisti britanik, Alexander McQueen është shpallur marka më e mirë britanike gjatë ndarjes së Çmimeve të Modës për vitin 2016, shkruan Reuters. Stilistët më të mirë të kësaj industrie, modele dhe adhurues kanë përballuar motin e ftohtë …

Lexo më shumë