SHOWBIZ

Rita, seksi me të brendshme (Foto)

Rita Ora u shfaq me të brendshme në videon e realizuar për kalendarin e “Love Magazine”, por ende pa u mbyllur diskutimi për këtë paraqitje, 26-vjeçarja shfaqet shumë joshëse në fushatën e “Tezenis”. Ajo është imazh i kompanisë italiane dhe duke parë fotot, nuk është e vështirë të kuptohet pse …

Lexo më shumë

Kjo ndarje po trondit Hollywood-in!

A janë George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal drejt divorcit?! Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi përflitet se Amal dhe George jetojnë të ndarë nga njëri-tjetri dhe se mes tyre ka zënka të vazhdueshme. “Lajmërimi i divorcit të Amal dhe George. Ndarja prej 300 milionë dollarësh …

Lexo më shumë

Londër: Gigi Hadid, modelja e vitit

gigi_hadid

Modelja amerikane, Gigi Hadid është shpallur modelja më e mirë e vitit, ndërsa stilisti britanik, Alexander McQueen është shpallur marka më e mirë britanike gjatë ndarjes së Çmimeve të Modës për vitin 2016, shkruan Reuters. Stilistët më të mirë të kësaj industrie, modele dhe adhurues kanë përballuar motin e ftohtë …

Lexo më shumë

Përformanca e Tunës në Kënga Magjike

Altuna Sejdiu është pjesëmarrëse në edicionin e sivjetmë të Festivalit Kënga Magjike. Këngëtarja nga Maqedonia të dielën mbrëma është shfaqur me këngën e saj “Duam” që është një baladë e fuqishme. Si gjithmonë, Tuna u kujdes që paraqitja e saj të ishte në nivelin më të mirë të mundshëm. Ndryshe, …

Lexo më shumë

Dua Lipa fiton edhe një çmim

Dua Lipa gjatë këtij viti ka marrë pjesë në festivalin prestigjioz Europen Musik Awards for Emerging Artists, ku është zgjedhur këngëtarja më e mirë në Çmimet Muzikore Evropiane. Lipa ka marrë çmimin si artiste e cila premton, dhe si një nga ndër artistet e reja që ka depërtuar shumë shpejt …

Lexo më shumë