SHOWBIZ

Premierë: Gili dhe Buraku rrëmbejnë zemrat e të gjithëve me këngën “Susta”

Gili-ft.-Buraku-Grupi-Fama-Susta

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në treg, shkruan Onair Për gjithë adhuruesit e muzikës së Gilit këngëtarja ka ardhur në bashkëpunim me  këngëtarin  Burak dhe grupin Fama, Kënga mban titullin “Susta” dhe i dedikohet dashurisë. Këtij projekti dyshja i kanë bashkangjitur …

Lexo më shumë

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka arritur në Prishtinë. Ajo ateroi gjatë pasdites së të mërkurës në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, shoqëruar nga stafi i saj. E pyetur se si ka shkuar udhëtimi, Dua përgjigjet duke thënë “Shumë mirë”. Ajo do të performojë për fansat shqiptarë këtë …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!