SHOWBIZ

Nga Parisi në Bahamas!

Alessandra Ambrosio, Gigi Hadid e motra e saj Bella ishin disa prej super modeleve që shkëlqyen në spektaklin e Parisit disa ditë më parë. Por pas pasarelës së Parisit, disa prej engjëjve të “Victoria Secret’s” dhe figura të tjera të showbiz-it janë mbledhur së bashku në plazhet përrallore të Bahamasit. …

Lexo më shumë

Jennifer Aniston refuzon Brad Pitt

Hakmarrja është një pjatë që shijohet e ftohtë. E di mirë Jnneifer Aniston, e cila para pak vitesh është lënë nga Brad Pitt për Angelina Jolie. Tashmë që 48-vjeçarja është më në fund e lumtur (është martuar me aktorin Justin Theroux), sipas tabloidëve anglezë, Brad është ribërë i gjallë dhe …

Lexo më shumë

Erjoni dhe Alma ndahen sërish

Policia e Fierit njoftoi këtë të shtunë arrestimin e Erjon Sulhoxhajt, 35 vjeçarit i bërë i famshëm nga rrjetet sociale me dashurinë e shprehur për Almën përmes disa videove ku i lutej ta falte dhe të kthehej me të. Sipas policisë, 35-vjeçari është ndaluar pas denoncimit të Almës, që e …

Lexo më shumë

Madona shpallet “Gruaja e vitit”

Ylli i popit Madona është shpallur “Gruaja e vitit” nga revista “Billboard”, një vlerësim i shumëmerituar për këngëtaren energjike që sfidon moshën e nuk tërhiqet nga skena. Muzikantja veterane e konsideron këtë lëvizje si pikën kulmore të vitit për të, si në planin profesional, ashtu dhe në atë personal. “Arritja …

Lexo më shumë