SHOWBIZ

Kënga e vitit (Video)

Revista “Forbers” raporton se kënga  “Can’t Stop The Feeling” e kënduar nga këngëtari amerikan Justin Timberlake është kënga më e shitura në tregun botëror për vitin 2016. Timberlake këtë këngë e ka regjistruar për filmin ” Trolls”. Kënga ka 2.4 milionë kopje të shitura dhe mbi 82 milionë klikime në …

Lexo më shumë

Si Elvana, pa grim (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar një fotografi në Instagram ku ajo paraqitet pa grim Edhe pse me një frizurë paksa të çrregulluar, duket se Elvana e ka atë sharmin e saj edhe pa makeup. Kësaj foto, Elvana ja ka vënë një titullin “Si unë”, derisa këngëtarja është duke e shijuar …

Lexo më shumë