SHOWBIZ

Momentet romantike të Beqirit me yllin britanik

Modelja shqiptare, momente romantike me yllin britanik Pas shkurorëzimit me ish-portierin e Manchester United, Anders Lindergaard, modelja shqiptare duket më se e lumtur. Misse Beqiri është fotografuar krahë Jake Hall, yllit britanik të reality show“TOWIE” teksa afrohej për ta puthur rrugëve të Parisit.Bukuroshja 30-vjeçare e “Real Housewives Of Cheshire” dukej …

Lexo më shumë

Kërkohet arrestimi i Madonnës

Ish-kreu republikan i Dhomës së Përfaqësuesve, Newt Gingrich ka kërkuar që Madonna të arrestohet për thirrjet që lëshoi përpara turmës në ditën e Marshimit të Grave në Uashington, kur u shpreh se “kishte menduar gjatë për të hedhur në erë Shtëpinë e Bardhë”. Këngëtarja e njohur për stilin e saj …

Lexo më shumë

DJ botëror sërish në Prishtinë

Njëra ndër ngjarjet kryesore për festën e Pavarësisë është performanca e Ricardo Villalobos dhe Sonja Moonear në ZoneClub më 16 shkurt Për ardhjen e Ricardo Villalobos në vendin tonë vitin e kaluar kanë shkruar edhe mediat amerikane në Hollywood, ndërsa në këtë përvjetor të Pavarësisë përkrah Villalobos në ZoneClub do …

Lexo më shumë

Dashuria e re e Brad Pitt

U bë disa javë që mediat po flasin për një lidhje mes Brad Pitt dhe Kate Husdon, megjithëse nuk ka ende asnjë reagim nga dy aktorët apo as edhe ndonjë fakt për këtë lidhje të përfolur nga ana e mediave. Por pas këtyre thathethemeve është vëllai i Hudson ai që …

Lexo më shumë