Ballina / SHOWBIZ (page 2)

SHOWBIZ

Dua Lipa album nga fansat

dua lipa, albumi, bbc

Dua Lipa në një intervistë me BBC ka konfirmuar se tashmë ka filluar punimet për albumin e saj të ri Këngëtarja nga Kosova albumin e fundit kishte lansuar në vitin 2017, dhe gjatë intervistës ka thënë se iu desh kohë për të menduar rreth planeve për albumin e radhës që …

Lexo më shumë

Premierë: Gili dhe Buraku rrëmbejnë zemrat e të gjithëve me këngën “Susta”

Gili-ft.-Buraku-Grupi-Fama-Susta

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në treg, shkruan Onair Për gjithë adhuruesit e muzikës së Gilit këngëtarja ka ardhur në bashkëpunim me  këngëtarin  Burak dhe grupin Fama, Kënga mban titullin “Susta” dhe i dedikohet dashurisë. Këtij projekti dyshja i kanë bashkangjitur …

Lexo më shumë

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka arritur në Prishtinë. Ajo ateroi gjatë pasdites së të mërkurës në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, shoqëruar nga stafi i saj. E pyetur se si ka shkuar udhëtimi, Dua përgjigjet duke thënë “Shumë mirë”. Ajo do të performojë për fansat shqiptarë këtë …

Lexo më shumë