SHOWBIZ

Dua Lipa album nga fansat

dua lipa, albumi, bbc

Dua Lipa në një intervistë me BBC ka konfirmuar se tashmë ka filluar punimet për albumin e saj të ri Këngëtarja nga Kosova albumin e fundit kishte lansuar në vitin 2017, dhe gjatë intervistës ka thënë se iu desh kohë për të menduar rreth planeve për albumin e radhës që …

Lexo më shumë

Premierë: Gili dhe Buraku rrëmbejnë zemrat e të gjithëve me këngën “Susta”

Gili-ft.-Buraku-Grupi-Fama-Susta

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në treg, shkruan Onair Për gjithë adhuruesit e muzikës së Gilit këngëtarja ka ardhur në bashkëpunim me  këngëtarin  Burak dhe grupin Fama, Kënga mban titullin “Susta” dhe i dedikohet dashurisë. Këtij projekti dyshja i kanë bashkangjitur …

Lexo më shumë