SHOWBIZ

Si t’i heqim pikat e moshës

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një mënyrë super të natyrshme për të marrë lëkurë të butë, të përsosur. Është një maskë shtëpie dhe është e shkëlqyer për lëkurën tuaj. Pika të moshës Vendet e errëta dhe pikat e moshës shfaqen në zona të pazakonta të lëkurës, duke …

Lexo më shumë

Edhe Dua Lipa ka mashtruar?

dua lipa, eliza dushku

Zbulohet mashtrimi, Dua Lipa me 583 mijë ndjekës të rremë në Instagram Instituti britanik për “Performancën e Muzikës Moderne” ka bërë një analizë për ndjekësit në llogaritë e personazheve të famshëm në Instagram. Instituti ka zbuluar të dhënat ku artistë me famë botërore kanë rezultuar me mijera ndjekës të rremë. …

Lexo më shumë