Ballina / KRYESORE / Shkupi pas protestave të dhunshme
shkupi pas protestave

Shkupi pas protestave të dhunshme

Nga protestat e së dielës në Shkup që u përshkallëzuan në përplasje mes grupeve të demonstruesve dhe policisë, kanë mbetur dhjetë policë të lënduar ndërsa 24 demonstrues janë ndaluar.

 

Askush nuk ka marrë përgjegësinë e organizimit të proetstave, ndërkohë që një pjesë e analistëve vlerësojnë se bëhet fjalë për skenare të planifikuara.

@Fluidi

Provo po ashtu

Migrimi, një nga arsyet për rritje të papunësisë për tre përqind

Migrimi, një nga arsyet për rritje të papunësisë për tre përqind

Në Kosovë, muajt e fundit është rritur shkalla e papunësisë. Sipas të dhënave të Agjencisë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.