fbpx

Shikoni koleksionin e ri të H&M dhe Balmain

Kombinime të reja të veshjeve që kanë dalë në ekspozim për publikun…

Të gjithë dashamirët e Balmain kanë shkruar datën 5 Nëntor në kalendarin e tyre. Në fakt, kjo është data kur në dyqanet e H&M janë të ekspozuar modelet më të reja të koleksionit, të miratuar nga Olivier Rousteing.

Këto ditë në numrin e ri të revistës britanike Elle janë publikuar disa modele të reja veshjesh që edhe ne vet jemi apasionuar pas tyre. Shihni me ëndje kombinimet e mahnitshme, duke filluar nga fustanet joshëse me ngjyra të theksuara, mantele të gjata elegante por edhe xhemper apo pallto me gëzof, xhaketa me prerje të ndryshme dhe pantallona të gjera. Gjithashtu hidhni një sy edhe modeleve të këpucëve për të cilët jemi të bindur se do të zhduken mënjëherë nga raftet e dyqaneve!

koleksioni-fundit-mode-h-M-1

koleksioni-fundit-mode-h-M-2

koleksioni-fundit-mode-h-M-3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.