Ballina / Shëndet & Fitnes (page 22)

Shëndet & Fitnes

Qumështi i shafranit ju bën të ndiheni mirë dhe ploë energji

Qumështi “i artë” është një pije e bërë nga përbërës natyralë dhe është një nga më të dobishmet për shëndetin e përgjithshëm. Shafrani i Indisë është përbërësi kyç i kësaj recete. Disa nga përfitimet e shafranit: – Ka veti antiinflamatore – Forcon imunitetin – Pastron mëlçinë – Rregullon presionin e …

Lexo më shumë