Ballina / BOTA / Shembet një urë e re në Miami, zë nën vete njerëz e makina
ura shembja

Shembet një urë e re në Miami, zë nën vete njerëz e makina

Në Miami të Floridës të enjten u shemb një urë e re betoni për kalimtarë, e cila ishte ndërtuar për të ndihmuar studentët e Universitetit Ndërkombëtar të Floridës, që të shmangin kalimin e një rruge automobilistike me trafik të dendur.

Nuk dihet me saktësi numri i të lënduarve.

Ura, e cila nuk ishte hapur për kalimtarët, ra në mesditë sipas orës lokale, duke zënë nën vete një numër njerëzish dhe makinash. Një pjesë e urës 950 tonëshe ishte instaluar të shtunën.

@Fluidi

Provo po ashtu

varroset george h w bush

Varroset ish-presidenti i SHBA-së, George H.W.Bush

Ish-presidenti i SHBA-së, George H.W.Bush, është varrosur afër bibliotekës së tij presidenciale në College Station, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.