Ballina / BOTA / Shembet një urë e re në Miami, zë nën vete njerëz e makina
ura shembja

Shembet një urë e re në Miami, zë nën vete njerëz e makina

Në Miami të Floridës të enjten u shemb një urë e re betoni për kalimtarë, e cila ishte ndërtuar për të ndihmuar studentët e Universitetit Ndërkombëtar të Floridës, që të shmangin kalimin e një rruge automobilistike me trafik të dendur.

Nuk dihet me saktësi numri i të lënduarve.

Ura, e cila nuk ishte hapur për kalimtarët, ra në mesditë sipas orës lokale, duke zënë nën vete një numër njerëzish dhe makinash. Një pjesë e urës 950 tonëshe ishte instaluar të shtunën.

@Fluidi

Provo po ashtu

Optimizmi për të ardhmen, më i lartë në vendet me më pak të ardhura

Optimizmi për të ardhmen, më i lartë në vendet me më pak të ardhura

Të rinjtë në Kinë, Indi, Nigeri, Kenia, Indonezi, Arabi Saudite dhe Meksikë, janë më optimistë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.