Ballina / Biznes / Karrierë / Sërish euro false në treg
euro

Sërish euro false në treg

Një punonjëse e një banke ka informuar se nga i dyshuari mashkull ka pranuar një kartëmonedhë prej 100 euro, e cila dyshohet se është e falsifikuar.

Rasti ka ndodhur dje në Prizren, njofton sot Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

@Fluidi

Provo po ashtu

cigare_infoglobi

Çmimet më të shtrenjta dhe më të lira të cigareve në botë

Ne jemi dëshmitarë të faktit se çmimet e cigareve janë gjithmonë duke u rritur, por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.