Ballina / Shëndet & Fitnes / Sensacioni i ditës së verës
Fluidi
Fluidi

Sensacioni i ditës së verës

Ndiheni të sfilitur dhe gjithnjë ju mungon energjia, sidomos në këto ditë të nxehta vere. Zgjidhjen kërkojeni në natyrë sepse ajo jep gjithmonë përgjigjen e duhur.

Kompania Fluidi, me një traditë shumëvjeçare sjell me mjeshtri produktet e Jaffa Champion, si sensacion i stinës së  verës.

Jaffa Champion me shumëllojshmëri frutash është pija më me shije dhe vlera ushqyese për ditët e ngrohta.

Vlerat ushqyese të këtyre pijeve zvogëlojnë rrezikun e çrregullimeve neurodegjenerative, sëmundjeve të zemrës, veshkëve dhe kancerit.

Përfitimet shëndetësore nga Jaffa Champion janë të pakufizueshmme.

Brendet e kompanisë së Fluidit prodhohen në Kosovë dhe janë të pranishme në shumë tregje botërore.

Jaffa Champions, sensacioni i kësaj vere.

@Artikull i sponsorizuar

Check Also

ciftet

Ja sa duhet të jetë diferenca në moshë mes çiftit që lidhja të zgjatë përgjithmonë

Thonë se dashuria s’ka çmim, por a mund të ketë dashuria një diferencë ideale të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *