Ballina / Fashion/Beauty / Sandalet me thurje, gjithnjë e më të kërkuara
Sandalet me thurje

Sandalet me thurje, gjithnjë e më të kërkuara

Nuk dalin kurrë nga moda dhe janë çdo verë me stampime me lule, me vija apo stil marinar, dhe flasim për sandalet me thurje.

Variantet e propozuara nga stilistët janë nga më të ndryshmet, që nga ato të sheshta, me takë ortopedike, të hapura apo të mbyllura para.

Çfarëdo modeli të zgjidhni do të jeni komode dhe një aspekt disi rinore dhe zbavitëse. Modelet e 2018 janë më të kërkuara dhe plot fantazi. Ndiqni galerinë!

 

Provo po ashtu

Dëshironi t’i largoni rrathët e zinj poshtë syve ?

Ndoshta ajo që nuk e keni konsideruar asnjëherë është se sodën e bukës mund ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.