Ballina / TEKNOLOGJI / Samsung: Ora e “mençur” digjitale

Samsung: Ora e “mençur” digjitale

Kompania tashmë e njohur Samsung ka zbuluar prodhimin e saj të ri, orën digjitale, apo orën e “mençur”.

Kjo Kompani tha se ora Galaxy Gear mund të veprojë si paisje shtesë e telefonit të mençur mobil, duke u mundësuar shfrytezuesve paisjen për mesazhe dhe thirrje telefonike.

Samsung ka prezentuar produktin në një panair në Berlin të Gjermanisë.

Raportohet se ky zbulim po bëhet së paku disa javë para se një i tillë të paraqitet nga kompania rivale Apple. /infoGLOBI/.A.Sh.

Provo po ashtu

ja kush mund ta lexojë fjalëkalimin tuaj në Facebook

Ja kush mund ta lexojë fjalëkalimin tuaj në Facebook

Facebook ka njoftuar qindra miliona përdorues se fjalëkalimet e tyre janë ruajtur në bazën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.