Ballina / KURIOZITETE / Sa është plakur kryeministri?
haradinja, ditelindja, nena

Sa është plakur kryeministri?

Haradinaj feston ditëlindjen e tij dhe kafen e parë e pi me nënën

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj feston sot 51 vjetorin e lindjes.

Ish-komandanti i UÇK-së në Zonën Operative të Dukagjinit, e ka nisur ditën e veçantë, pranë nënës së tij, teksa konsumojnë një kafe së bashku.

Padyshim që në ditëlindjen e tij të 51-të, nëna e Haradinajt mund të jetë krenare, teksa lideri i AAK-së drejton sot shtetin e Kosovës dhe tashmë me vizion (jo me armë si dikur) po e sfidon Serbinë.

Provo po ashtu

Magjia e ‘Infinite cave’

Pamja që po e shihni, është mrekullia e shpellës së zbuluar para disa vitesh në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.