Ballina / KOSOVA / Rrahje masive në Kaçanik
therje_thika_infoglobi

Rrahje masive në Kaçanik

Policia njofton se në një kafene në Kaçanik kanë pësuar lëndime trupore katër meshkuj, pasi që të njëjtit derisa ishin aty janë sulmuar nga 10 persona të dyshuar.

Sipas Policisë, viktimat janë sulmuar me shkopinj druri dhe shufra metalike.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime trupore, për çka edhe janë dërguar në tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

 

Check Also

haradinaj ballkani mogherini

Haradinaj shpalon detajet e darkës me Mogherinin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një darkë pune me Përfaqësuesen e Lartë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *