Ballina / KOSOVA / Rrahin gruan dy persona – policia i lë të lirë
dhuna ndaj gruas

Rrahin gruan dy persona – policia i lë të lirë

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar dy persona të dyshuar pasi që kanë rrahur një grua. Rasti ka ndodhur në Prishtinë në orën 15:25.

Policia ka njoftuar se gruaja së bashku me tre fëmijë është dërguar në strehimore, raporton Insajderi.

Mirëpo me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë janë liruar në procedurë të rregullt.

Prishtinë 14.07.2018 – 15:25. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë ushtruar dhunë familjare ndaj viktimës femër K/Shqiptare. Viktima së bashku me tre fëmijët e saj janë dërguar në strehimore, ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

@Fluidi

Provo po ashtu

katedralja, prishtina,mesha,krishlindjet

Thirrje për paqe në meshën e Krishtlindjes

Mesazhe paqeje dhe mirëkuptimi u dhanë në kremten e Krishtlindjes, ku mesha kryesore e shënimit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.