Ballina / KRYESORE / Rozana Radi fitoi Çmimin e parë në “Kënga Magjike”

Rozana Radi fitoi Çmimin e parë në “Kënga Magjike”

Rozana Radi fitoi Çmimin e parë të Festivalit të Muzikës “Kënga Magjike”.

Vokali i këngës “Ma thuaj ti” u vlerësua lart, bashkë me performancen dhe paraqitjen skenike të Rozana Radit.

Vendin e dytë e zuri Anxhela Pasteri, kurse të tretin Arilena Ara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!