fbpx
Ronaldo, baba

Ronaldo bëhet baba për herë të katërt

Kristiano Ronaldo, vetëm pak minuta më parë, ka postuar në rrjetet sociale, një foto nga salla e operacionit, pasi kishte vetëm pak çaste që kishte ardhur në jetë vajza e tij.

Siç njofton edhe ai vetë, vajza do të mbajë emrin Alana Martina, dhe ka ardhur në jetë nga Xhorxhina Rodrigez, e dashura e tij. “Alana Martina sapo erdhi në jetë. Si Alana, edhe Geo janë shumë mirë” – shkruan Ronaldo në postimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.