Ballina / SHOWBIZ / Rona Nishliu bëhet nënë, ka vajzë
Rona Nishliu bëhet nënë

Rona Nishliu bëhet nënë, ka vajzë

Rona Noshliu është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e kanë zbuluar burime për ‘Prive.al’. Sipas tyre, këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Noa.

Nëna e re dhe e bija gëzojnë shëndet të plotë dhe shumë shpejt pritet të zbulohen detaje të tjera, mbase edhe ndonjë foto e së voglës.

Kujtojmë se Rona është një nga personat më diskretë të showbiz-it dhe jetën familjare e ka mbajtur gjithmonë jashtë kamerave. Ajo u martua në shtator me Florin, një djalë nga Tirana i cili ishte partneri i saj prej 5 vitesh. Pak muaj më parë, gjatë koncertit të saj recital, Nishliu zbuloi edhe lajmin e bukur të pritjes së ëmbël

Provo po ashtu

gili këngëtare e famshme në Kosovë

Këngëtarja Gili sjell Super Hit !

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Gili pas suksesit që arriti me baladën “Fustani” tani …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.