Rita Ora, me të brendshme për “Love Magazine”-VIDEO

Rita Ora ka realizuar një video për kalendarin “Love Magazine” e cila këtë video e ka hedhur edhe në “Twitter”

26-vjeçarja u shfaq me të brendshme në këtë spot të realizuar për “Love Magazine”.

Bukuroshja e lindur në Kosovë ndërron gjatë videos disa prej veshjeve të stilit bavarez, duke prezantuar aty tri pamje të ndryshme të saj: një homazh për grupin “The Andrew Sisters” dhe hitin e tyre ikonë të kohës së luftës “Boogie Woogie Bugle Boy”.

Rita Ora, promovoi tani vonë në Londër albumin e saj të ri, për të cilin, siç thotë, ka punuar plot dy vite e një pjesë të këngëve i ka shkruar vet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.