Rita Ora mahnit edhe me pallto

Këngëtarja me origjinë shqiptare vlerësohet nga mediat ndërkombëtare jo thjesht për zërin e saj të mahnitshëm, por edhe për stilin origjinal të veshjes duke dalë gjithmonë e më surprizuese.

Gjatë turit të saj të promovimit America’s Next Top Model, ajo ka mahnitur të pranishmit teksa është shfaqur e veshur me pallto, kjo edhe falë hijeshisë që shfaq fytyra e saj.

Nga bikinit tek palltoja, Rita Ora gjithnjë është pjesë e revistave apo edhe websajteve më prestigjiozë të modës dhe showbizit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.