Ballina / Fashion/Beauty / Rikthehen çantat qese

Rikthehen çantat qese

Çantat në formë të qeses janë tendenca e verës 2017 e cila do të iu bëjë të dukeni lezetshëm gjatë këtyre ditëve me temperatura të larta.

Çantat qese janë ideale edhe për plazhin por edhe për ndonjë dalje për raste më të veçanta.

Fal kësaj çante ju do të mund të kombinoheni shumë lehtë dhe se do të dukeni IN.

Shikoni këto modele çantash dhe gjejë atë që iu shkon me gardërobën tuaj.

 

Check Also

llajneri_infoglobi

Shikoni disa nga gabimet që shpesh i bëjmë kur e vendosim Eyeliner (FOTO)

Eyeliner me krahë të përkryer është një art që kërkon përpjekje dhe përqendrim. BrightSide ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *