Ballina / SHOWBIZ / Rihanna “lë” miliarderin për stilistin
In Fabric

Rihanna “lë” miliarderin për stilistin

Pak ditë më parë, fotot e saj pranë miliarderit saudit, Hassan Jammel, trashëgimtarin kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota”, bën xhiron e botës dhe komentet ishin të shumta.

Por tashmë Rihanna i është kthyer punës, por jo këngës. Ajo ka promovuar linjën e re të këpucëve të stilistit Manolo Blahnik, me të cilin është bashkëpunimi i tretë.

Dhe nëse ajo merr përsipër diçka me siguri suksesi është i garantuar.

 

Check Also

Hashim Thaçi

Thaçi do të takojë Trumpin në Nju Jork

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të takojë presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *