Real Madrid fiton, djali i Zidane shënon në debutim (Video)

Real Madridi ka shënuar fitore të thellë prej 6:1 kundër Leonesa për të vazhduar tutje në Copa del Rey
Skuadra e Real Madridit ka fituar 6:1 kundër Leonesa në Copa del Rey, për të kaluar në fazën tjetër me rezultat të përgjithshëm 13:2, pasi ndeshja e parë kishte përfunduar 7:1.

Golat në këtë ndeshje për Realin i shënuan Mariano het trik, James, Enzo Zidane dhe Margado (autogol) ndërsa për skuadrën mysafire Gonzalez.

Kujtojmë se kjo ndeshje ishte debutuese për djalin e Zinedine Zidane, Enzo, i cili shënoi golin e katërt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.